O firmie

Doświadczenie zawodowe i pasja do pracy edukacyjnej zbudowały naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym wachlarzem usług:

-   warsztaty dla dzieci, młodzieży;

-   warsztaty dla dorosłych (spotkania dla nauczycieli, rodziców, szkolenia otwarte);

-   indywidualne zajęcia językowe.

Spójnikiem tak różnych spotkań z młodym człowiekiem, z pedagogami pracującymi z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami dla których są największym skarbem jest metoda przekazu.
Każdy uczy się przez doświadczanie. To co wzbudza w nas największe emocje najlepiej zapamiętujemy.
Chcemy wzbudzić w Was emocje – te przyjemne by towarzyszyć Wam w procesie rozwoju różnego rodzaju kompetencji.
Zapewniamy nowoczesne pomoce dydaktyczne, uwagę oraz przemyślane metody pracy z grupą.

 

PODSUMOWANIE:

Właściciel działalności – Marlena Wajszczyk

Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu i organizacji warsztatów, szkoleń z zakresu profilaktyki uzależnień (chemicznych, behawioralnych), agresji, prowadzenia grup socjoterapeutycznych, ogólnorozwojowych.

Pedagog, arteterapeuta, trener (ukończony Kurs Trenerski I Stopnia). Realizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych – w tym formy doskonalenia dla nauczycieli, czasowo także szkolenia zawodowe.

Dbam o realizacje spotkań w ciekawej, atrakcyjnej dla uczestników formie zgodnie z zasadą „MÓZG NIE ZNOSI NUDY”.

Zajęcia prowadzę we współpracy z wykwalifikowanymi trenerami (psycholodzy, pedagodzy) posiadającymi niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie swojej specjalizacji, kontroli procesu grupowego, czy wstępnej diagnozy zespołu.

Firma „SpecjalizacjaEdukacja” jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi pod numerem 2.10/00056/2014.

wpis_rejestr_instytucji_szkoleniowych