O mnie

 

Doświadczenie zawodowe i pasja do pracy edukacyjnej zbudowały moją ofertę. Od zawsze pracuję w przestrzeni edukacji i robię to co kocham – pracuję w obszarze wsparcia / warsztatów dla uczniów, rodziców, nauczycieli.

Szczegóły tematyczne znajdziecie w pozostałych zakładkach.

Jednak blisko mi bardzo sercem do przestrzeni komunikacji bez przemocy, kształceniu i wychowaniu w wolności i przy zaopiekowaniu się potrzebami i dzieci i dorosłych.

I właśnie to robię od kiedy pamiętam :)

Spotkajmy się w Twojej szkole (szkolenia dla instytucji) lub domu (kursy online, gdzie siedzi wygodnie w swoim domu ;)

Staram się rozmawiać z otwartością i wyrozumiałością bo ten element buduje wszystko.

“Ucz ludzi tak jakby tylko zapomnieli…”

+ Chcemy wzbudzić w Was emocje bo tylko te gwarantują transformacje, nie edukacje.

A przecież widujemy się celem wdrożenia konkretnych zmian z poziomu świadomości i kompetencji :)

 

Mam 14 letnie doświadczenie w w zawodzie. Od 2014 roku organizuje i prowadzę szkolenia pod własną marką. Dotykam głównie obszarów profilaktyki uzależnień (chemicznych, behawioralnych), agresji, prowadzenia grup socjoterapeutycznych, ogólnorozwojowych, kompetencji miękkich – społecznych, osobistych, w tym asertywność, budowanie pewności siebie, poczucia własnej wartości.

Pedagog, arteterapeuta, trener (ukończony Kurs Trenerski I Stopnia). Realizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych – w tym formy doskonalenia dla nauczycieli, czasowo także szkolenia zawodowe.

Dbam o realizacje spotkań w ciekawej, atrakcyjnej dla uczestników formie zgodnie z zasadą “MÓZG NIE ZNOSI NUDY”.

Zajęcia prowadzę we współpracy z wykwalifikowanymi trenerami (psycholodzy, pedagodzy) posiadającymi niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie swojej specjalizacji, kontroli procesu grupowego, czy wstępnej diagnozy zespołu.